Slovanské praktiky

Xeňa Silaeva- zakládátelka školy “Síla Beregini”

Jak přivést kouzelné nástroje do našeho života, aby ho udělali snadnějším a radostnějším?

Jak se stát šťastnou?

Jak se naučit efektivně řídit myšlenky a jejich energii?

Jak mít hezkou postavu, zdravé záda, klouby, hormonální systém a klidný PMS?

Slovanské ženy měly velkou sílu, která byla přenášena prostřednictvím rodu jako genetická paměť. Mohly ovládat živly, léčit, poskytovat bohatství, ochranu a prosperitu svým rodinám. Byly to skutečné vědmy a kouzelnice, které pomáhaly najít štěstí a harmonii.
Pomáhaly jim ženské praktiky.
A teď můžeš zjistit, jak mohou pomoct i ve Tvém životě.
Souhlasíš s tím, že žena ve své hlavě drží spoustu věcí najednou? Přitom ne vždy se tyto myšlenky týkají přímo jí. Mohou to být záležitosti dětí, manžela, rodičů, přítelkyní a někdy myslí na něco, co k ji životu přišlo úplně náhodou. Teď si představ, že do každé své myšlenky vkládáš svou energii, a kromě ní i své emoce. Karavan myšlenek se často vyskytuje automaticky a nevědomě. Kvůli tomu ztrácíš spoustu energie a to Ti brání se rychle a snadno pohybovat ke svému cíli. Pokud jsi zdravá, Tvoje děti budou zdravé.
Tvoje životní síla je zárukou rodinného štěstí, Tvého profesionálního úspěchu i Tvého manžela.
Pokud chceš mít životní sílu na správné úrovni, mám na to velmi účinný nástroj, ním je Slovanská Ženská Gymnastika. Není to jen sada fyzických cvičení, ale i nářadí, které Ti pomůže ve vědomém směřování myšlenek, emocí a energie pro dosažení požadovaného cíle. Ať už je to dosažení emoční rovnováhy, prodej bytu, přivedení do života potřebného množství peněz, vyřešení konfliktních situací a mnohem více. Slovanská gymnastika zaměřuje Tvojí pozornost na to, co opravdu potřebuješ tady a teď. Pomáhá odříznout veškeré zbytečné věci, které zpomalují Tvoji energii. Díky tomu snadno a rychle dosáhneš svého cíle. Kromě toho se v gymnastice vytváří velmi silný proud pro realizaci plánů a poskytuje podporu prostoru, který Tě vede rychleji a bezpečněji k dosažení záměru. Prostor jako energetické pole člověka, ve kterém je spojen s jinými lidmi, časem, územím a samozřejmě nejvyššími silami.
Proč je gymnastika tak účinná? Protože v gymnastice se staneš holistická. Cvičením se naučíš slyšet svoje tělo, uklidníš emocionální pozadí, uslyšíš své myšlenky, svou intuici. K tomu, aby ses naladila na požadovaný stav gymnastiky a cítila ženskou energii, pomáhají také lidové symboly, speciální záměry myšlenek a samozřejmě přírodní síly. Kromě toho slovanská gymnastika, ačkoli se nazývá slovanská, je pro všechny ženy velmi univerzální. Je pro ženy jakékoliv národnosti a jakéhokoliv náboženství.
Tato praxe zahrnuje všechny oblasti rozvoje žen. Existují cvičení pro prosperitu v domě, pro vytvoření rodiny, pro zdraví dětí, pro peníze a mnoho dalšího.
Tato praxe umožňuje nám, ženám, modelovat náš život podle našich přání.
Pokud chceš najít manžela, nebo pomoct svému manželovi vydělat více peněz, najít sebe a svou misi, odstranit překážky z vlastní cesty … S pomocí tohoto mocného nástroje získáš skutečně neomezené možnosti.
Slovanská Ženská Gymnastika:
> Z pohledu ENERGIE: čistí a rozšiřuje energetické kanály, zvyšuje potenciál.
> Z hlediska PSYCHOLOGIE: vede k posílení “slabých míst”, zvyšuje sebevědomí a psychologickou stabilitu.
> Z FYZICKÉHO úhlu: vede ke štíhlé a hezké postavě, utahuje žaludek, pomáhá kloubů a páteři, zlepšuje držení těla, léčí a pomáhá chránit zdraví žen, plodnost, menopauzu a odstranit bolestivou menstruaci.
> Je třeba poznamenat vliv gymnastiky na INTIMNÍ ŽIVOT. Hladké vaginální svaly jsou posíleny a ženský energetický potenciál se zvyšuje, sexualita a atraktivita se zvyšují.
> Z pohledu KARMY: Ženy najdou své jedince, vdají se, mají děti, nacházejí svůj cíl. Genetická paměť se zvyšuje. Přichází nová informace z rodu.
Připravuji pro Vás kurz a už brzy o něm přidám podrobnosti.
Autor fotografie: Xeňa Silaeva.
Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close